انگلیسی عربی فرانسه آلمانی ایتالیایی پرتقالى روسى اسپانیایی ترکی فارسی

ورود و خروج

خبر نامه

آدرس کارخانه: تبریز، شهرک سرمایه گذاری خارجی، خیابان آسیا 2، خیابان اروپا، میدان صنعت
تلفن: 9-2466066-0411 و 8-2466095-0411
فکس: 2466099-0411 و 2466476-0411

دفتر مرکزی: تهران، خیابان ولی عصر، برج سرو ساعی، طبقه 11، واحد 1
تلفکس: 02188713331 و 02188713613

پشتیبانی آنلاین با مسنجرخط تولید

پست الکترونیکی پرینت PDF
واحد طراحی و ساخت قالب:
  شامل دو بخش طراحی قالب و ساخت می باشد که پس از طراح اولیه و مشاوره با مهندسین متخصص ، نقشه قالب ترسیم و در کارخانه مرکزی (واحد ترکیه)ساخته شده و جهت تست اولیه قالب در اختیار واحد اکستروژن قرار می گیرد که قالب های شرکت آکپا قابلیت تولید پروفیل تا ظرفیت 25 تن با فیلر اولیه (حداقل یک میلی متر) را دارا می باشد.

                       
 
 دستگاه پرس اکستروژن 1800 تن (7 اینچ):
 این دستگاه پایه اصلی تولید پروفیل آلومینیوم به شمار می رود که شامل کوره های پیش گرم کن بیلت شش متری ، قالب و پرس اکستروژن می باشد.
تکنولوژی این دستگاه همگام با فن آوری روز اروپا بوده و متضمن کیفیت پروفیل های تولیدی است.

                       
 
 میزهای نواری تمام خودکار با پولر هوشمند، استرچ و دستگاه برش:
 این خط مجهز به دستگاه پولر هوشمند و میزهای پیشفته تمام اتوماتیک برای انتقال پروفیل های تولید شده به دستگاه استرچ جهت کشش و انتقال به دستگاه تستر جهت برش در اندازه های دلخواه می باشد.

                 
 
 کوره اجینگ پروفیل:
 شرکت آکپا ایران داری کوره اجینگ جهت هرچه مقاوم تر کردن و بالا بردن سختی پروفیل های تولید شده می باشد که پس از خروج از کوره اجینگ سختی پروفیل ها با دستگاه وبستر اندازه گیری می شود.(سختی مورد تایید کنترل کیفی شرکت آکپا ایران 12 الی 14 می باشد.)

           
 
 پوشش آلومینیوم با رنگ پودری، دکورال و آنادایز:

صنایع آکپا ایران با بکارگیری خط رنگ پودری به صورت الکترو استاتیک امکان رنگ آمیزی پروفیل های به طول حداکثر 6.8 متر را فراهم می آورد.

1. زیر سازی رنگ (کرومات) با وان های مجهز
2. کوره خشک کن
3.کابین پاششرنگ پودری با گانر های تمام اتوماتیک و روباتیک
4.کوره پیش گرم پروفیل
5.کوره پخت

شرکت صنایع آکپا ایران با در اختیار داشتن دستگاه دکورال توانایی رنگ آمیزی کلیه محصولات در انواع طرح های چوب را دارا می باشد.

                       
 
 خط تمام اتوماتیک جهت تولید پروفیل های ترمال بریک:
 خط تولید پروفیل های ترمال بریک توانایی ساخت انواع درب و پنجره ه با مقاطع ترمال بریک را با کیفیت مقاطع اروپایی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

         
 
 دستگاه لیبل زن اتوماتیک:
 با بکار گیری این پوشش تا مقصد نهایی(پروژه های ساختمانی) از وارد شدن هرگونه آسیب دیدگی بر روی سطح رنگ پروفیل محافظت می شود.

  
 
 دستگاه بسته بندی پروفیل:
 جهت جلوگیری از صدمه دیدن و یا خراشیدگی بر روی پروفیل در هنگام حمل و نقل ، پروفیل ها در دسته های دو، چهار یا شش تایی بسته بندی و نوار پلاستیکی دور آن ها پیچیده می شود.

   
 
 واحد فروش یراق آات و ماشین آلات:
 شرکت آکپا ایران با در اختیار داشتن انواع یراق آلات اختصاصی و ماشین آلات با بالاترین کیفیت و مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا جهت مونتاژ درب و پنجره های اختصاصی ، آمادگی خود را در زمینه تامین اقلام مورد نیاز تولید کنندگان اعلام می نماید.